Souček Karel (Kročehlavy 1915 - 1982 Kladno)
Dívka v červeném, signováno vpravo dole Souček a nečitelně datováno, olej/plátno fixované na překližce, 77 x 62 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |